niedziela, 17 stycznia 2016

DENIM. TROCHE LATA TEJ ZIMY...

Daj się porwać w cieplejszy klimat, niż ten za oknem ;)
Trendami lata 2015 był oczywiście DENIM, ciekawe co przyniesie kolejny sezon. 
Avanti nr 06, czerwiec 2015


Okiem stylisty. Denim to najpopularniejsza tkanina świata. To nie obciach nosić go na sobie od stóp do głów, łącząc różne faktury i kolory.


Working girl. Dżins powraca do swoich robotniczych korzeni. W tym sezonie warto mieć w szafie wariant ciemno-granatowy, nawiązujący do fabrycznych uniformów sprzed lat.


Total look. Denim odnajdziesz w każdym elemencie garderoby. Jeżeli kochasz dżins, możesz znaleźć jego niekonwencjonalne zastosowanie: na butach, oprawkach okularów, paskach, torebkach, a nawet akcesoriach do włosów i biżuterii.


Akcja dekatyzacja. W latach 80. poplamiony, dekatyzowany dżins był absolutnym hitem. Dlatego, jeżeli chcesz zadać szyku, postaw na jego nową wersję: bez domowego moczenia w wybielaczu!


Zmęczenie materiału. Od kilku sezonów denim powraca w wersji mocno postarzanej. Wciąż nosimy dziury, przetarcia, odbarwienia, które działają jak efektowna patyna.


Jasna sprawa. Hitem tego lata jest cieniutki i mocno wybielony denim. Idealnie sprawdzi się, gdy przyjdą upały. Jasny dżins świetnie zagra z bielą i stylem marynarskim.Łaty, patchwork. Jeśli uważasz, że denim jest nudny, wybieraj jego nowe odmiany. Modne jest łączenie różnych odcieni dżinsu: w formie efektownych łat czy kieszeni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz